KONST / Litografier / Färglitografi 13418289
nr 1341 8289
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, 2 st, Motiv från Ven, HC . Signerad, numrerad 5/36 351/360, ca 50x60 cm.
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 18:50:42
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)